letter number ten

21. june 2015 at 11:24 |  dear friend
drahá nejlepší přítelkyně,
před pár minutami jsem přijela domů po 8 hodinové cestě z Řecka až sem. Dlouho jsem nepsala a hodně věcí .. co hodně, ale strašně moc věcí jsem si uvědomila. Teď prosím, prď na to, jak píšu. Prostě čti. Potřebuju ti to poslat. Je to prostě hodně důležitý.

1. BLOG.
na hotelu jsem si přečetla od ''té neviditelné'' článek o zpovědi jedné blogerky. Blog je můj domov a chci blogovat. Nikdy jsem nechtěla víc. Chci poznávat lidi na blogu, znát je a věřit jim. Blog je nepovrchní zpověď. Je to domov, kde tě ti správní lidé podrží. Přes monitory, ano, ale blog mi dal teď hodně síly a dal mi to nejdůležitější .. pocit, že při mě někdo stojí. Prostě jen pocit, že přes počítač mi někdo drží palce protože se tady vyskytlo pár blogerek, které už trochu znám a jsem ráda, že se tu zastaví, zlepší mi náladu a pomůžou mi se správně rozhodnout. Děkuju moc za Vás. Ani nevíte, jak je důležité se při některých životních okamžicích podržet. Prostě jen krátkou zprávou (komentářem), která může cokoliv změnit.
a tím pádem se dostávám i k tomu, že ...

2. SOUKROMÍ A VLOGY.
ráda bych se skrývala pod identitou. Nechci už sem dávat fotky sebe a nechci natáčet videa. Za prvé jsem zjistila, že na to nemám :-), nejde mi to a nenaplňuje mě to. Zato bez fotografování bych nedala ani ránu proto Vám přidávám instagram. Budu tam teď hodně přidávat fotky hlavně z Řecka postupně. Jsem velmi šťastná ale že jsem měla tu možnost si to vyzkoušet a opravdu jsem přemýšlela, že bcyh některé věci mohla zveřejnit a kvůli lidem z blogu se nebát.

3. RODINA.
kurva jo (první sprostý) já mám vážně tu nejlepší rodinu na světě. Jsem na sebe totálně naštvaná, že jsem byla taková puberťačka a neuvědomila jsem si to!!! Stydím se za všechny ty věci, co jsem vyřkla nahlas a i za ty, co jsem si myslela. Co všechno moji rodiče dokázali? Jsou to neuvěřitelný lidi a já je neskutečně miluju. Jsem pyšná, že můžu být zrovna téhle rodiny součástí.

4. LÁSKA.
celou noc jsem přemýšlela, jestli je mi líto, že s ním přidala fotku u moře, kde je nádherná. bože, jak může být někdo tak nádherný jako ona .. a on! spolu by měli určitě i perfektní děti a ty jejich další a byli by spolu spokojená dokonalá rodinka. Já chci prostě jen říct, že na něj opravdu nemám a konečně jsem se s tím naprosto smířila. Téma Matyáš je už uzavřené. I když přemýšlím, jaké by to bylo, kdyby tu byl vedle mě.

5. SVĚT.
čr se má na evropské poměry sakra fajn. jsem ráda za to, že mám, mám šance na vzdělaní, nic mi na ulici nehrozí, žiju si oproti jiným lidem v luxusu, jsem šťastná, mám celou rodinu, nemám hlad a mám kde hlavu složit. tohle je podle mě hrozně důležitý. chci mít o světě přehled a chci se na něj koukat těma nejlepšíma očima. taky chci, aby byl každý šťastný, ale nejde to. prostě to nejde.

6. VZHLED& OSOBNOST.
měla bych se sebou už konečně něco dělat. Starat se o sebe, ale vědět, že to není to nejdůležitější. Tak dlouho jsem seděla zaprdlá v koutě a teď je načase to změnit. Tohle jsem já - ANY.

tvoje trošku jiná, ale přitom stejná
any.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

líbí se ti mé články?

ano.
ne.

Comments

1 Amazonka Amazonka | Web | 21. june 2015 at 15:55 | React

Já mám prostě hrozně ráda tuhletu blogerskou komunitu, nebo jak to mám nazvat. Ten systém je úplně jiný než v reálném životě. Každý se tu může vypovídat a ví, že lidi mu to nevpálí zpátky do xichtu s tím, že je to nezajímá.
To je zároveň škoda, protože jsem se těšila na nějaké to video :3, ale záleží hlavně na tom, jaký máš z toho pocit ty, a pokud ti to není příjemný (nedivim se, mně by taky nebylo), tak je to jen na tvém rozhodnutí :)
S tou rodinou je to dobře! Doufám, že se někdy do tvé fáze taky dostanu... :D Já miluju svý rodiče, fakt že jo, nekecám, ale i tak bych o nich teď dokázala říct hrozně moc hnusných věcí, a nejsem na to hrdá. Možná to bude mým věkem? Nejspíš jo.
A přeju ti, aby ses přes to, s tím klukem dokázala přenést i v následující době :) Možná že časem bude všechno úplně jinak :)

2 Luci Luci | Email | Web | 21. june 2015 at 17:36 | React

miluji blogerský život :) blogeři dokáží pomoci, proadit, podrží - to spousta lidí v našem životě nedokáže :) co se týče rodiny - lepší uvědomit si později než nikdy :) co se týče videí - žádné jsem od tebe neviděla, ale pokud tě to baví, tak na to máš! :) těším se na další články od tebe :)

3 Magthealien Magthealien | Web | 21. june 2015 at 19:32 | React

Uvědomění je krásná věc a ty jsi strašně chytrá holka!

Svět blogu mám ráda, provází mě už nějakou dobu, přestože momentálně jsem zase nováček :) Ale ta 'rodina' tu je pořád. Vždy je tu někdo takový. Tady nezáleží na věku, na bydlišti, na sociálních poměrech, tady prostě jsme a přijímáme se takoví, je to super :) (Samozřejmě, že má vše své mouchy, ale proč se jimi dokola zabývat.)

Právo na soukromí má každý, pro mě má 'anonymita' blogu ten význam, že čím nepoznanější jsem, tím dokážu být víc svá. :)

Rodina v real life je nejúžasnější věc, když máš někoho, na koho je spolehnutí a předává ti vše, co potřebuješ :)

Vše v průběhu života mění své postoje, i květy se rozevírají a zavírají :)

4 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 24. june 2015 at 19:27 | React

Ty jsi princezna ♥
Jsem ráda, že to vidíš takhle, jako já. Někdo mi napsal, že blog jako rodinu brát nemůžu, ale já tvrdím a stále tvrdit budu, že blog je má rodina. Protože mě lidé na blogu podporují více, než má vlastní rodina. Vlastně je to můj druhý domov... :-)

Je mi líto, že už nechceš vlogovat, hodně jsem se těšila, ale tak samozřejmě to chápu. Prostě když to člověka nějak nenaplňuje, tak proč tím plýtvat čas, že ? Ale na instagramu si tě musím přidat :-*

Jsem ráda, že si se s tím klukem takto smířila..na jednu stranu mě štve, že nemá tebe, ale jinou..ale na jednu stranu jsi šikovná, že to zvládáš a bereš to takhle. Máš můj obdiv! :-)

Podle tvých fotek, které si sem někdy přidala, tak doufám, že se neplánuješ nějak moc malovat nebo něco takového ? Teď to zní, jako bych ti to zakazovala, ale to opravdu ne :-D Jen...fakt si nádherná, když jsi nenamalovaná.. já třeba vypadám jak exot nenamalovaná.. ale ty..máš přirozenou krásu, taková má být Miss :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama