letter number eight

6. june 2015 at 18:56 |  dear friend
drahá nejlepší přítelkyně,
včera jsem viděla zajímavý film. vlastně jsem ho neviděla celý, ale rychle jsem ho proskákala po tom, co jsem si ho stáhla s nadějí, že si ho pustím večer, ale nestalo se tak protože jsem to prostě nestihla. seděl tam chlapec vedle nějaké dívky a povídal si s ní. řekl jí, že se bojí udělat něco kvůli ostatním. že se bojí, jak na to budou reagovat. jsou mu jedno lidé na kterých mu nezáleží, ale na těch které má rád. a má pravdu. konečně mi to došlo. já se prostě bojím lidí, kteří mě znají a mají mě rádi. bojím se, že když se změním, tak mě odsoudí a řeknou si, že jsem se změnila a vypískají mě. to, co bych chtěla udělat je začít natáčet videa - šíleně mě to baví. prostě vlogovat. a změnit svůj styl oblékání na něco jiného než mají všichni ostatní. bojím se, opravdu se bojím.
před dvěma týdny nám pan profesor zadal úkol, aby jsme napsala každá, jaký by měl být náš partner - tři hlavní vlastnosti, které hledáme. na první místo jsem dala hodný (je to asi to nejdůležitější), druhé místo bylo vtipný a třetí místo ... dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem tam šoupla tolerantní. i když teď přemýšlím nad tím, že by pro mě bylo důležité, aby byl .. ano, cítím se velmi trapně, ale chci aby byl hezký a sympatický. chytrý!! zapomněla jsem na chytrý. potřebovala bych teď někoho, kdo mě bude mít rád a já jeho. takovou tu druhou polovičku, která se se mnou bude spojovat.
zjistila jsem, že se mnou není něco v pořádku. za tenhle rok jsem si našla asi tři kluky, které občas potkám ve městě a říkám ostatním, že se mi líbí. ano, líbí se mi a pak se mi líbí ještě víc (co o nich mluvím a ukazuju je holkám a ony -každá- se rozplývajíce se nad jeho profilovou fotkou slintá - jako já). možná protože nevím, jak se chovají - proto se mi líbí, nebo já nevím. říkám, že se mi líbí protože ho neznám a sama si v hlavě (když na něj myslim) vymýšlím, jaký by asi mohl být a co by se dělo, kdyby jsem se mu někdy (haha) líbila. platonická láska?
naše malé městečko je velká drbárna. každý se tu zná, ale mě nezná nikdo - jsem tu totiž nic. jsou tu prostě kluci o kterých ví každá nicmoc holka, že na ně nemá. zná je totiž každý. jsou super sexy a jsou to taková ta smetánka našeho města. ano, ten kluk, co se mi líbí a ani neví, že existuju je smetánka. a nejhorší na tom je, že vím, že si vybere holku ze smetánky. zní to, jako z americkýho filmu trochu. každá holka na škole ho zná, ale ty outsiderky se na něj můžou jen podívat protože tu jsou roztleskávačky. bohužel už jsem dost velká na to, aby jsem si uvědomila, že já -outsiderka- opravdu šanci nemá. možná to mě tak mrzí.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

líbí se ti mé články?

ano.
ne.

Comments

1 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 6. june 2015 at 22:18 | React

Jsi úžasná!!! Opět ti patří mé velké díky! (Připrav se na to, že to tady bude velice často :-D ) ♥

Buď sama sebou a dělej věci, které baví tebe. Které tě naplňují a dělají radost..a neřeš názory kamarádek. Pokud by se jím něco nelíbilo, tak jde poznat, že to nejsou pravé kamarádky a nepřejí ti štěstí. Dělej to, po čem toužíš. Tohle jsem se naučila - i když mi to chvíli trvalo. Ale teď když chci pomoc ostatním, tak pomůžu a neřeším kamarádku, která mi říká ať na ostatní kašlu. A víš ty co? Dělá mi to radost a možná mě to život daleko dovede :-)
Pokud chceš natáčet vlogy - natáčej je. Máš na to a já se neskutečně těším! ♥
Musím říci, že takového chlapce si přeji, ale jak říkám já. Takoví jsou buď zadaní a nebo ve vězení :-D (ale třeba se ještě někdo takový najde, jen  je pro nás neznámí). Ale věřím, že ty takového chlapce najdeš - věř mi, že ještě lepšího, protože sama jsi nejlepší!! :-*
Platonická láska? Týjo holka, jak koukám, tak to máme stejný. Taky v takových případech ráda zapojuješ fantazii? :-D
Prosím tebe, jaká outsiderka? Nejsi nic takového. Jsi krásná, talentovaná, šikovná a sympatická! Popravdě, ti rozumím. Také se tak cítím. V našem městečku jsem nikdo a nic. Všichni všechny znají (nemluvě o tom, že každá holka zná každého kluka) a já znám jen jednu kamarádku. Jop, fakt bomba. Ale ty nejsi nic a už vůbec né nikdo! Možná to bude tím, že takový kluci nejsou pro tebe, třeba někde v dáli nebo za rohem tě sleduje kluk, kterému se líbíš, ale pro změnu ty nevíš, že existuje on :-)
asi založím klub, pro neeixistenční holky. Jak to tak sleduji, tak takové pocity holek přibývají víc a víc, samozřejmě počítám i sebe :-D
Týjo, kluci jsou prostě slepí a blbí, když nevidí takovou úžasnou kóču (tebe)! Někdy to máme prostě opravdu těžké...

2 Claire Claire | Email | Web | 7. june 2015 at 10:40 | React

To je skvěle napsaný! A jo, souhlasím s kolegyní nahoře, kluci jsou paka, lepší je mít kytky :D

3 Amazonka Amazonka | Web | 7. june 2015 at 13:20 | React

Je těžké se projevit, nějak vybočit z řady. Ale když to zvládneš a zvykneš si na to, musí to bejt o moc příjemnější. V takové fázi ještě taky nejsem.
Je to trochu složitější.
Jinak svého vysněného partnera bych také chtěla popisovat. Já plánuju i takový článek. Plánuju dokonce víc článků a pak stejně napíšu jenom nějakej bullshit :D V rozepsaných to ale mám no. To se taky počítá? Ne, tak ne.
U nás v městě to funguje stejně.

4 Michaela Michaela | Web | 7. june 2015 at 13:32 | React

Kočko, nějak bych Ti poradila, ale když jsem se zamilovala do kluka na první pohled [jistě jen proto jak vypadal, prostě se mi líbil] tak jsem  si akorát 'nabila nos' jak se říká slušně, i když ono to bylo mnohem horší.

Třeba zrovna ten Tvůj by mohl být jeden z vyjímek, který neobdivuje holky z té smetánky jak ty píšeš. Ale z vlastní zkušenosti Ti můžu říct, že pode vzhledu to prostě nejde :( Je lepší toho dotyčného nejdříve poznat. A je to hrozně těžký, když se nejdřív zblázníš třeba do jeho kouzelného úsměvu nebo do jeho očí. S klukama je to hold prostě těžký..

Ale určitě jsi nádherná holka, vyjímečná a mnohem lepší než roztleskávačky. A nějakého svého prince si určitě najdeš ♥

5 Magthealien Magthealien | Web | 21. june 2015 at 19:22 | React

A možná o tobě ví a sám neví, jak na to.
Jsi krásná od přírody, jsi vtipná a milá (co tak čtu a jak působíš :))

A víš co taky vím? Nejsi vůbec divná.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama