letter number six

28. may 2015 at 21:27 |  dear friend
drahá nejlepší přítelkyně,
viděla jsi včera výměnu manželek a humbuk okolo toho? nikoho neodsuzuju. jen mi velmi vadí, jak říkají té paní, že je špína. nikdo si nezaslouží být takto nazýván. chce se mi z toho brečet. nejen z toho, jak ty holčičky vyrůstají, ale i to, jak na to lidé reagují. pro ostatní by to měl být odstrašující příklad. lidé už jsou takoví - raději nadávají než aby to probírali a poučovali se.

jinak, dlouho jsem nenapsala. už mi chybělo psaní s tebou. konečně mám totiž internet a HLAVNĚ TÁTOVO POČÍTAČ. takže si vždycky na tajňáka sednu k počítači a ťukám do klávesnice. nikdy bych nechtěla, aby viděl to, co ti tady píšu. nechci, aby mě viděl takovou, jaká opravdu jsem ... on to ví, ale já ho chci nechat při tom, že je ve mě kousek normálnosti (mimochodem, až budeš vědět, jak se normálně chovat, tak mi napiš. mě to doma asi nenaučili).

dnes jsem přemýšlela jestli vůbec žiju. nestýkám se často s přátely, nikam moc nechodím - já prostě trávím čas příjemným rozjímáním, nic-neděláním a ničím-měněním. a děsí mě to, že mi to takhle opravdu vyhovuje. to mě máte vidět, když přijedu na intr - holky popisují, co se u nich za víkend událo, co se stalo na diskotece s tamtím klukem, co se stalo nového a potom máte vidět můj obličej, když se snažím rozvspomenout, co se za víkend stalo u mě - nic. kdybych řekla, že nic možná bych vypadala lepšeji (a normálněji) než když se snažím vymyslet čím holky ohromit. možná se tímto bráním tomu, že jsem uvnitř šíleně nudná a spokojená s tím. co znamená podle tebe žít?

jinak, nejlepší přítelkyně, mám obrovitánckou radost z toho, jak minulý dopis okomentovalo pár lidí. i těch pár lidí mi zvedlo náladu a pokřivili mi pusu do prazvláštního bláznivého šíleného úsměvu.

chci i nechci, aby jsi mě brala vážně. některé věci nemyslím tak, jak je píšu protože ve mě žije spoustu osob, které se hlásí vždy v jinou situaci (špatnou situaci). někdy jsem ten nejhodnější člověk na světě a potom jsem zlá jedovatá čůza. jednou jsem vintage zaťáplá holka a někdy jsem ulítlá holka v modern stylu. možná puberta? tyhle osoby (mám pocit) se totiž ve mě budou mlátit ještě hodně dlouho .. možná navždy.

a jsme tím, co jsme nebo to, čím chceme být???

nejlepší přátelkyně, zítra mi končí praxe. už teď se mi chce brečet. bylo to tam tak neskutečně úžasné a všechny ty malé děti mi nehorázně přirostly k srdci. nedokážu si představit, jak to přežiju bez adámkovo nejroztomilejšího úsměvu, eminých pocákaných zástěr, gabčovo divných obrázků a toho řevu, který mi lezl na nervy a teď ty poslední dny mi šíleně lebedí. mimochodem, na moje slova si, drahá nejlepší přítelkyně, brzy zvykneš. prostě je mám ráda. jsou skvělý a byla to ta nejhezčí zkušenost. chci být prostě učitelka. hodně jsem si toho uvědomila.

takže se měj krásně, drahá nejlepší přítelkyně, napiš mi hned obratem až dopis dostaneš!
budu čekat,
tvoje any.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 28. may 2015 at 22:56 | React

Tyjo, ty jsi..úžasná. ♥
neskutečně moc si vážím tvého komentáře a rozhodně se na film podívej. Potěšila jsi mě závěrečnou větou v komentáři..týjo, děkuji :-*

Má drahá přítelkyně,
s výměnou manželek naprosto souhlasím. Vlastně té ženě jsem do špíny nenadávala, ale proklínala jsem jí. Je mi neskutečně líto těch dětí..

jsem ráda, že jsi mi po dlouhé době opět napsala, už mi to chybělo. A věř, že táta tě má rád, víc než si myslíš, ať už jsi taková nebo maková :-)

Mám takový pocit, že jsme na tom stejně. Také nikam nechodím a moc přátel nemám. A povídat si s někým o klucích není můj šálek...
A připrav se na to, že ode mě tu budeš mít dost často komentáře, protože jsem si to tady naprosto zamilovala! ♥

A můžeš být v klidu, já takové pocity a nálady naprosto chápu, a proto tě vážně beru, ale i neberu. A teď tě prosím..usměj se. Chybí mi sluníčko, které tvým úsměvem přivedeš na nebe:)

2 L. L. | Web | 30. may 2015 at 10:44 | React

poděl...

3 Amazonka Amazonka | Web | 30. may 2015 at 20:42 | React

Zbožňuju tvoje články, je to tak strašně dokonale napsané, hrozně se mi to líbí :)
Já mám pár přátel, ale opravdových. Není moc můj styl podobné "diskošky" a tak, potkávám tam nějaký úžasný booyyee a podobně. Jsem ráda s lidmi, mám ráda ale i samotu.

4 Magthealien Magthealien | Web | 21. june 2015 at 19:15 | React

Introverti to mají složité, hodný holky taky :)

Jsem moc ráda, že někde na světě roste slečna, která chce být doopravdy učitelkou a nejde na pedagogiku jen kvůli tomu 'že berou'. Budeš skvělá učitelka, jdu ti fandit :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama