letter number five

10. may 2015 at 11:51 |  dear friend
drahá nejlepší přátelkyně,
asi mi ani nevadí, že mé články nikdo nečte, i když by to byl skvěly pocit, aby na můj blog někdo chodil rád a těšil se na každý článek. I já mám své stále blogerky, které zbožňuji. psaní mě ale baví, tak budu psát dál.
ve čtvrtek (když byl svátek práce) jsem šla s j. do baru - musela jsem dát tomu životu šanci (a hlavně jsem možná chtěla potlačit kousek introverta). vzala s sebou kamarádky, které mi nebyly ani trochu sympatické a neměla jsem se s nimi o čem bavit. řešily kluky a rtěnky. j. se změnila. má jiný smysl pro humor, který mi vůbec nevyhovuje, ale přitom to byla jedna z nejskvělejších holek. nevím, proč teď chodí každý víkend někam pařit a vykousne (nesnáším ten název) se s někym jiným. navíc začala kouřit a chová se povýšeně. možná, že jsem zpomalená protože všichni z mých přátel se tak začali chovat. nemyslím si, že v šestnácti je ok, aby holky chodily po barech a líbaly se s každým na potkání.
možná, že jsem naivní. je mi šestnáct a ještě s nikým jsem se nelíbala. né, že by k tomu nikdy nebyla příležitost, ale vždycky jsem se tak nějak stáhla. možná, že hlavní problém bude v tom, že jsem se nikdy pořádně nezamilovala - nebo jsem se bála? je to přece normální,ne? první pusu si nemusíme šetřit pro někoho extra, vždyť je to prostě jen pusa .. není to žádný poklad. ach jo, nejlepší přítelkyně, poraď.
tvoje hormonálně zmatená any.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Amazonka Amazonka | Web | 16. may 2015 at 11:33 | React

Já jsem se taky nikdy s někým nelíbala. Ani ta příležitost k tomu nebyla... Ale nevím, je to lepší, než kdybych si svou první pusu ani nepamatovala, ne? :)
Lidé se bohužel mění, je to přirozené a mění se každý z nás, jenom některý míň, některý víc, někdo k horšímu a někdo k lepšímu. (ale taky jak pro koho, no.)

2 Magthealien Magthealien | Web | 21. june 2015 at 19:10 | React

Je to naprosto normální.
Není kam spěchat. Na co si vyměňovat sladké pohledy s někým, koho nemiluješ? Natož pak měnit si s ním sliny? :D

K čemu je alkohol a cigarety? Mají nejvyšší daň, jsou to drogy, škodí zdraví, škodí mezilidským vztahům a dělá se z nich jen velká móda. Nestojí to za to.

Určitě piš, mě tvůj názor zajímá :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama